ŘEHOŘOVA
37
Vaše klidné bydlení
v renovovaném domě
v Řehořově ulici
byty Žižkov

  O projektu  

Náš nový projekt přichystal k prodeji nové rezidenční byty v podkroví shell&core a zároveň i byty v původním stavu v pětipodlažním bytovém domě z počátku 20. století.  Dvorní část domu nabízí nádherný rozhled do širokého okolí, můžete dohlédnout dokonce až na Pražský hrad. Určitě Vás také potěší nově vytvořená zahrada ve vnitřním traktu domu. 

byty Žižkov

 

 

Celkovou historickou atmosféru zdůrazňují zachované původní detaily interiéru ve společných prostorách domu, jako jsou například křišťálové lustry a unikátní repasované zábradlí včetně madel.ceník bytů

byty Žižkov

byty Žižkov

V pětipatrové budově se nachází celkem 22 bytových jednotek o výměrách 29 m2 až 101 m2. Vysoké stropy a promyšlené rozvržení místností poskytují vzdušné a pohodlné bydlení. Můžete si vybírat z široké nabídky dispozic od menších bytů 1+kk, které mohou být i zajímavou investiční příležitostí, až po prostorné byty 4+kk, vhodné pro rodiny.

byty Žižkov

byty Žižkov


Budovu rekonstruujeme ve vysokém standardu a klademe velký důraz na zachování původních historických prvků. Celý dům je po kompletní rekonstrukci společných prostor, fasády, stoupacího vedení, nových rozvodů topení a inženýrských sítí. Vstupní dveře do domu i do všech bytových jednotek jsou zcela nové, zároveň byla osazena nová okna ve společných prostorách a v některých případech i přímo v bytech. Ve společných prostorách domu byla provedena rekonstrukce stoupaček a vybudována centrální plynová kotelna v suterénu objektu. Proběhla vestavba výtahu pro pohodlný přístup do všech podlaží.

  byty Žižkov  

Lokalita - Praha 3, Žižkov

byty Žižkov


Projekt Řehořova37, který v sobě spojuje to nejlepší z historie i současnosti, se nachází v klidné ulici v původní zástavbě, zároveň však v pěší dostupnosti centra Prahy. Současná Řehořova ulice vznikla na přelomu 19. a 20. století, přibližně v období 1890-1905, na místě původní vinice Miranky a usedlosti Komotovky. Dům se nachází přímo u cyklostezky na trase bývalé Vítkovské trati (původně části turnovsko-kralupsko-pražské dráhy) a mostu přes Husitskou ulici.

Dnešní Žižkov, zvaný též pražský Montmartre, je specifická čtvrť s vlastní atmosférou, plná barů a kaváren a zároveň bohatá na významné historické památky, ležící celá na území městské části Praha 3. Každý ocení blízkost několika rozsáhlých parků - Mahlerovy sady, Vítkov a Riegrovy sady, které jsou oblíbeným místem odpočinku jak pro rodiny s dětmi, tak i pro sportovně založené obyvatele. Fotbaloví fanoušci to mají jen pár kroků na stadion Viktorky Žižkov. 

Stanice metra a Masarykovo nádraží jsou dosažitelné klidnou chůzí za 15 minut, na tramvajovou zastávku v ulici Husinecká dojdete za 7minut. Nedaleko se také nachází unikátní pěší tunel pod vrchem Vítkov, který spojuje Žižkov s Karlínem, touto zkratkou se dostanete za 15minut chůze přímo před budovu Forum Karlín.

byty Žižkov


  Byty v nabídce  


byty Žižkov


Byty 3 až 121 jsou k prodeji v původním stavu. Byty 22 až 25 jsou prodávány v základní úpravě (shell&core) a kupující si je poté sám dovybaví dle svých přání a požadavků. V těchto bytech je již hotové topení a elektrické rozvody, je připravený kanálový systém klimatizace. Všechny potřebné rozvody jsou také v koupelnách a kuchyních.  Ceny bytů jsou včetně DPH.

byty ŽižkovKontakt

Máte zájem o bližší informace?
Zavolejte našim specializovaným makléřům na telefon:

+420 257 328 281

nebo nás kontaktujte přímo přes kontaktní formulář.

Svoboda & Williams s.r.o.

Na Perštýně 2
110 00, Praha 1
Tel: +420 257 328 281

E-mail: [email protected]
web: www.svoboda-williams.comExkluzivní prodejce

byty Žižkov
Architekt

byty Žižkov
Financující banka

byty Žižkov
Generální dodavatel

byty Žižkov
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace